Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Holowanie aut różnego rodzaju: Pomoc Drogowa WYDRA

autor Redakcja SnM
39 wyświetleń

Pomoc Drogowa WYDRA realizuje przewiezienie w inne miejsce aut dowolnego rodzaju. Poza autami osobowymi, ciężarowymi i busami możliwe jest więc skorzystanie ze wsparcia specjalistów z branży moto, kiedy jest się właścicielem maszyn stosowanych w rolnictwie i stosowanych w branży budowlanej. Auta mogą zostać przewiezione z posesji właściciela, z zakładu pracy, z drogi albo z parkingu znajdującego się pod ziemią. Flota jest imponująca, wobec czego pod konkretne zamówienie zawsze wzorcowo będzie dobrany samochód.

Ze względu na to, że warsztat posiada licencję polską i zagraniczną, można z jej świadczeń skorzystać w dużej liczbie miejsc. Przewożone auta są ubezpieczone. Ich udźwig wynosi do 2 ton. W dodatku, do samochodów cięższych i zleceń specjalnych wykorzystywane są lawety posiadające ładowność nawet do 4 t, z płytą hydrauliczną oraz hydraulicznym dźwigiem samochodowym do 2,2 tony. Specjaliści z podanej pomocy drogowej zajmują się także wulkanizacją oraz drobnymi naprawami, jeżeli pojawi się taka konieczność. Pomoc drogowa Rzeszów udostępniona jest natychmiastowo dla klientów w takiej sytuacji, kiedy dochodzi do awarii ich samochodu albo do wypadku. W takiej sytuacji dalsze poruszanie się samochodem nie jest umożliwione.

Poza tym, iż WYDRA zajmuje się odholowaniem auta, to możliwe jest jeszcze korzystanie z auto pomocy w podstawowych zadaniach naprawczych. Można także w firmie tej zrobić użytek z usługi wymiany koła albo dowiezienia paliwa. Ścisły zakres dostępnych usług opublikowany jest na stronie internetowej pomocdrogowawydra.pl, na jakiej można dodatkowo przejrzeć wszystkie samochody, jakie udostępnione są na drogach dla właścicieli zepsutych pojazdów. Udostępnione świadczenia realizowane są szybko i z jak najlepszym efektem. Do pomocy drogowej można dzwonić przez cały tydzień, bo prosperuje całodobowo. Pomoc drogowa na podany adres będzie przyjeżdżać tak szybko, jak to możliwe. I to nie wyłącznie na terenie Rzeszowa.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warte przeczytania:

Dodaj swój komentarz