Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jacht w Dubaju – czy opłaca się taki wynająć

autor Redakcja SnM
14 wyświetleń

Dubaj jest od dawna bardzo często odwiedzanym miastem, ze względu na to że zaoferować może mnóstwo rozmaitych atrakcji. Na pewno nudzić się tam nie będą osoby chcące obejrzeć niezwykłe obiekty ludzkiej inżynierii, takie jak najwyższy budynek na świecie, sztuczne wyspy lub Dubaj Marina. Pomimo tego, że za granicami miasta rozciąga się wielka pustynia, to również tam można przeżyć mnóstwo przygód, przykładowo podróżując na wielbłądach albo nocując u rdzennych mieszkańców.

Lecz niezwykle ciekawą i interesującą opcją będzie zwiedzanie okolic ze strony wody, tego typu Atrakcje Dubaj cieszą się w ostatnich czasach rosnąca popularnością. To przekłada się bezpośrednio na liczbę wypożyczalni, mających w ofercie takie usługi jak Rejs Dubaj. Propozycja tych firm jest bardzo zróżnicowana i szeroka, dzięki czemu każdy bez żadnego problemu powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Najmniejsze jachty mogą na pokład zabrać parę osób, dlatego bardzo dobrze nadają się na kameralną podróż w niewielkim gronie. Często takie jachty są wypożyczane przez pary, jakie chcą w taki sposób spędzić romantyczne chwile. Za to na największych jachtach, na jakich można nawet pomieścić kilkadziesiąt osób, można zorganizować jakąś uroczystość rodzinną albo firmowy event.

Oczywiście w takich przypadkach liczyć się trzeba ze znacznie wyższymi cenami, lecz jak na to, co się dostaje w ramach całej usługi, to ogólnie ceny nie są jakieś wygórowane. Łodzie o najmniejszej długości można już wypożyczyć za kilkaset złotych za godzinę, w ramach tego oczywiście będzie kapitan oraz doświadczona załoga. Przy większych jachtach ceny rzecz jasna również będą wyższe, lecz z kolei na ich wysokość duże znaczenie będzie miał też okres wynajmu. Dużym plusem takiego rozwiązania będzie to, że tego typu jacht wypożyczyć już można na jedną lub parę godzin, ale jeśli ktoś ma taką potrzebę, to może to nawet być kilka tygodni. W niejednym przypadku klienci do dyspozycji dostają już gotowe pakiety, obejmujące najpopularniejsze miejsca, lecz będzie też można samodzielnie wymyślić swoją trasę.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warte przeczytania:

Dodaj swój komentarz