Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak dobrać odpowiednio felgi przy tuningu optycznym

autor Redakcja SnM
54 wyświetleń

Spora grupa posiadaczy aut decydując się na tuning przede wszystkim zaczyna od kupna nowych felg. Oczywiście można to zrozumieć, ponieważ to felgi przecież od razu rzucają się w oczy, i to one właśnie w dużej mierze decydują o całościowym stylu po dokonanej zmianie. Wprawdzie kupując nowy pojazd często można wybrać spośród iluś propozycji przedstawionych przez producenta, lecz przeważnie i tak nie będzie to nic porywającego. Nowoczesne felgi JR Wheels przede wszystkim wyróżniają się znacznie swoim wyglądem.

Przeważnie posiadają one niestandardowe wzornictwo, które nadaje autu drapieżnego wyglądu. Dzięki temu samochód będzie się zdecydowanie wyróżniał w tłumie, a przecież przy tuningowaniu również i o to chodzi. Oprócz wyglądu naprawdę wiele możliwości do wyboru jest również jeśli chodzi o kolory, wielu wytwórców takich felg bardzo dużo także oferuje w tym zakresie. To jeszcze bardziej umożliwia otrzymać oryginalny wygląd auta, niemożliwy do osiągnięcia przy fabrycznym wyposażeniu.

Jednak w praktyce odpowiednie dobranie nowych felg tak, aby wszystko wyglądało idealnie, wcale do łatwych rzeczy nie należy. Po pierwsze wybór takich produktów jest obecnie naprawdę duży, i niekiedy trudno się będzie ostatecznie zdecydować. Niektórym będą się na przykład podobać felgi concaver, ale nie w każdym modelu samochodu się one sprawdzą. Raz z tej przyczyny, że tego typu felgę należy dopasować do kolorystyki karoserii, ale też i do opon, na których chce się jeździć. I ostatecznie może się okazać, że po założeniu wcale samochód nie będzie wyglądał lepiej, niż wcześniej.

Kolejną rzeczą są trendy, jakie się wytworzyły przez wiele lat tuningu poszczególnych marek. I jeśli chodzi o nie po prostu trzeba się trzymać takich standardów, bowiem może nie przejść kombinowanie z jakimiś nietypowymi rozwiązaniami. Poza tym trzeba też pamiętać o regulacjach prawnych, a te są bardzo jednoznaczne. Po montażu superlekkie felgi SL02 nie mogą wystawać poza zarys karoserii, bo w przeciwnym razie liczyć się trzeba z zatrzymaniem rejestracyjnego dowodu w razie kontroli.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warte przeczytania:

Dodaj swój komentarz