Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Perfekcyjne pod kątem smaku wyroby wywodzące się z Włoch dla gastronomii

autor Redakcja SnM
21 wyświetleń

Marka North Coast zajmuje się przywozem i dystrybucją pochodzących z Włoch produktów spożywczych. Poza tym, oferowane tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca produkty włoskie oryginalne skierowana jest głównie do takich klientów, którzy cenią najwyższą jakość żywienia. W tej chwili importowane są produkty od siedemdziesięciu czołowych wytwórców klasy premium. Większość z nich posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co podaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Konsumenci mają możliwość głównie zaopatrywać się tu w: makaron, desery, wyroby mrożone a także wino. Odbiorcy rozdzieleni są na następujące zgrupowania: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, umiejscowionych na terenie całego kraju a także ponad tysiąc osiemset kupujących będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Mający doświadczenie doradcy handlowi zawsze doradzają konsumentom, na co muszą się decydować. Kupujący mogą liczyć na obsłużenie oraz dowiezienie asortymentu aż przez 6 dni w tygodniu, ze względu na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze samochodów dostawczych oraz nawiązał współpracę ze sprawdzonymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na doręczenie można liczyć do 24 godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w asortymencie można znaleźć ponad 3000 propozycji, można wszechstronnie wyposażyć swój sklep i oczekiwać, iż to, co ma zamiar w nim sprzedawać, będzie dostępne u wskazanego dystrybutora.

North Coast proponuje, jakie oddają wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego produktów. Świeże wyroby zajęły podium. Poświadcza o tym to, że w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w atrakcyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warte przeczytania:

Dodaj swój komentarz