Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyroby spożywcze, jakie w pełni oddają urozmaicenie wywodzącej się z Włoch kuchni

autor Redakcja SnM
51 wyświetleń

Marka North Coast zajmuje się przywozem i dystrybuowaniem włoskich wyrobów spożywczych. Poza tym, dostępne tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Oferta obejmująca mozzarella włoska skierowana jest w głównej mierze do tych klientów, którzy cenią imponującą jakość wyrobów spożywczych. Obecnie importowane są wyroby od siedemdziesięciu wiodących wytwórców markowych. Większość z nich posiada prawo do wyłącznej dystrybucji na rynku w Polsce, co podaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mogą w głównej mierze zaopatrywać się tu w: kawę, produkty świeże, produkty zamrożone oraz wino. Odbiorcy podzieleni są na następujące zgrupowania: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad dwa tysiące sto sklepów detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju a także więcej niż tysiąc osiemset klientów z rynku HoReCa.

Doświadczeni doradcy handlowi zawsze doradzają klientom, na co muszą się zdecydować. Kupujący mogą oczekiwać na obsłużenie i dowiezienie towaru aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, iż North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze pojazdów dostawczych oraz nawiązał współpracę z cenionymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na dostawę można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Ze względu na to że w katalogu sprzedażowym można znaleźć więcej niż trzy tysiące wyrobów, można wszechstronnie wyposażyć swój sklep i spodziewać się, że to, co zaplanuje w nim sprzedawać, będzie dostępne u podanego importera.

North Coast oferuje, jakie są w stanie oddać bogactwo wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep znany jest z dobrych gatunkowo włoskich i śródziemnomorskich produktów. Nieprzetworzone produkty zajęły miejsce lidera. Świadczy o tym to, iż w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w atrakcyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warte przeczytania:

Dodaj swój komentarz